Oddajemy do Państwa dyspozycji nowo wyremontowany apartament urządzony w stylu Loft. Styl loftowy fascynował nas od dawna. Chcieliśmy żeby ,,Szara Strefa” do niego nawiązywała. Dla tego stworzyliśmy miejsce nowoczesne, ale nie pozbawione charakteru. Mieszkanie zostało urządzone z sercem i dbałością o szczegóły. Apartament znajduje się na drugim piętrze bloku w bardzo spokojnej i cichej okolicy, w samym sercu Ustrzyk Dolnych. Z dala od miejskiego zgiełku oferujemy Państwu dwie sypialnie, jedna wyposażona w łóżko podwójne, druga natomiast w dwa pojedyncze z możliwością łączenia. Dla dwóch dodatkowych osób przygotowaliśmy miejsca na rozkładanym narożniku. Dla wygody naszych gości wyposażyliśmy apartament w komfortowy aneks kuchenny, w którym możecie Państwo skorzystać z pojemnej lodówki, kuchni indukcyjnej i zmywarki, tostera i innych sprzętów.

PS. Mieszkanie wyposażone w komplet pościeli i ręczników, żelazko, suszarkę do włosów itp.

Nieopodal apartamentu znajduje się ogrodzony plac zabaw dla dzieci oraz siłownia plenerowa. Wystarczy kilka kroków i znajdziecie się Państwo w centrum naszego małego miasta, gdzie można zjeść smaczny obiad, napić się kawy czy zjeść lody przygotowane wg autorskich receptur. Sąsiadujemy z Bieszczadzkim Parkiem Narodowym, więc dobre buty na górskie szlaki wskazane. Jak wiadomo w Bieszczadach nudzić się nie można a ,,Szara Strefa” to idealny punkt wypadowy na górskie wędrówki i spacery po lesie. Na miejscu można skorzystać ze stoków narciarskich, tras biegowych (narciarstwo biegowe), spacerowych, rowerowych a nawet polatać na paralotni. Wszystko to w obrębie 5-8 km. Blisko Ustrzyk znajduje się też przejście drogowe z Ukrainą, skąd prosto możecie dojechać do pięknego Lwowa.

Tomek i Ania – razem prowadzimy nasz apartament. Z chęcią pomagamy gościom w explorowaniu naszej okolicy. Dla wszystkich zainteresowanych lokalnymi specjałami oferujemy swojskie rarytasy: przetwory, świeże pieczywo (chleby na zakwasie), jajka od szczęśliwych kurek Pana Cesia, sery, kiełbasę inną niż wszystkie od Pana Władzia a także miód od pięknej pszczelarki Moniki). Staramy się zawsze nawiązywać bezpośredni kontakt z gośćmi, służymy, pomocą, radą i wsparciem.

Mówimy w językach: polski
Мы говорим после: русский
We speak: english